Zwierzęta i rośliny Kategoria: Zwierzęta i rośliny

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Zwierzęta i rośliny - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • W jakiej postaci kupić złoto. »

  Złoto w postaci fizycznej można kupić jako monety bulionowe emitowane przez większość banków świata, monety kolekcjonerskie oraz sztabki emitowane przez różnych producentów. Złoto można nabyć także jako papiery wartościowe, ale uważajcie, gdyż kupując tzw. złote obligacje wcale nie muszą mieć one przełożenia na faktyczny wzrost cen złota. Kupując monety kolekcjonerskie, cena złota powiększana jest o tzw. wartość numizmatyczną. Czynnik ten czasami powoduje wzrost naszej inwestycji, czasami jednak może pogorszyć jej rezultaty. Jeśli więc chcemy kupić „ czyste złoto” to najlepiej poszukać sztabek, których cena jak najwięcej zbliżona jest do ceny notowań na giełdach światowych. W Polsce sztabki takie oferuje Mennica Śląska a sprzedaje je za pośrednictwem swojej sieci sprzedaży Multi-monety, zapewniając dodatkowo opcję odkupu sprzedanego przez siebie złota.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKOK NIKE, Najlepszy rachunek bankowy »

  Dla tych, którzy chcą mieć swoje pieniądze do dyspozycji w każdym momencie, znakomitym rozwiązaniem jest Platynowe konto osobiste w SKOKU NIKE z opcją otwarcia linii pożyczkowej od 1000zł do nawet 10 000zł. Bezpłatne otwarcie i prowadzenie, dostęp do konta przez internet z możliwością darmowych przelewów, w pierwszym roku darmowa karta Visa a przede wszystkim korzystne oprocentowanie 4,5%.Jeśli potrzebujecie Państwo dostęp do swoich środków w każdym czasie, nie trzeba ich czasowo blokować zakładając lokaty. Wystarczy założyć w SKOK Nike osobiste Konto Platynowe z opcją otwarcia linii debetowej od 1000zł nawet do 10 000zł. Atrakcyjne oprocentowanie 4,5%, dostęp do konta przez Internet z możliwością robienia przelewów, darmowa karta Visa. Przede wszytkim bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • NBP – abonament monet »

  Gromadzenie monet jest dosyć uciążliwym zajęciem i często dość drobiazgowym. Dążenie do znalezienia monety, którą chcielibyśmy mieć w swojej kolekcji może wymagać od nas dużo cierpliwości i może być czasochłonne. Można zaliczyć to bez wątpienia do przyjemności, jednak większą przyjemność sprawia dysponowanie kolekcją całkowitą. Z tej przyczyny na świecie zaczynają działać firmy numizmatyczne oferujące kolekcjonującym łatwiejszy dostęp do monet poszczególnych państw czy mennic. Nazywa się te usługi abonamentami monet kolekcjonerskich.Po wykupieniu abonamentu, firma zabezpiecza nieprzerwany dostęp do monet w cenach emisyjnych.Wśród największych firm działających na rynku numizmatycznym funkcjonują Multi-monety SA, oferując poza numizmatami i akcesoriami numizmatycznymi możliwość opłacenia abonamentu monet kolekcjonerskich, w tym monet Narodowego Banku Polskiego, chociaż NBP nie gwarantuje ich sprzedaży.Należy zaznaczyć, że jest on stosunkowo tani i spełniający potrzeby kolekcjonera. Wysyłka monet odbywa się zgodnie z dyspozycją klienta. Dodatkowo, dzięki porozumieniu ze Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową „Nike” klient ma możliwość osobistego odbioru monet w placówkach SKOKu „Nike” usytuowanych na terenie całego kraju. Biorąc pod uwagę powyższe, z pewnością jest to jedyny i unikalny produkt.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Przedstawiona tu witryna www będzie godną uwagi propozycją dla każdego, kto chcę kupić nieruchomość: mieszkanie albo dom i szuka źródła finansowania, dla każdego kogo interesują pożyczki czy kredyty mieszkaniowe lub kredyty z dopłatą rodzina na swoim. Znajdziemy na niej przede wszystkim obszerny ranking kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych czy ranking kredytów w programie rodzina na swoim, przy pomocy którego każdy użytkownik będzie mógł wybrać właśnie taką ofertę, która dopasuje się do wszystkich jego preferencji. Dodatkowo witryna www ma do zaoferowania pośrednictwo w kontakcie z bankiem każdemu, kto tylko ma zamiar zaciągnąć dowolny z oferowanych kredyty czy pożyczki hipoteczne lub kredyty w programie rodzina na swoim, co każdemu z nas gwarantuje naprawdę ogromną wygodę. Jeżeli więc potrzebne są nam pieniądze, to naprawdę powinniśmy zainteresować się wszystkim, co tylko tutaj znajdziemy – niewątpliwie pomoże nam to w wybraniu faktycznie optymalnego dla siebie rozwiązania, pomoże oszczędzić czas i pieniądze.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog psiego psychologa »


  Dzień w dzień mam kontakt z psami, prowadzę pensjonat dla psów, jeżdżę na terapie do psów, które sprawiają problemy właścicielom. Sama mam w domu trzy psy, a dokładnie to trzy cudowne osobowości, trzy suczki ;c). Mam więc okazję na dość dużo obserwacji, którymi prawdopodobnie warto się podzielić. Mnóstwo osób ciekawią historie psów, niektóre są faktycznie zabawne, inne zaskakujące i bardzo edukacyjne, wiele się można dowiedzieć i nauczyć.

  Warto wspomnieć o bardzo ważnym - jeśli cokolwiek niedobrego dzieje się w zachowaniu psa, możemy mu pomóc to zmienić. Wystarczy zrozumieć przyczynę takiego zachowania i dokonać adekwatnej korekty. Zachowanie pupila jest odbiciem naszych zachowań i reakcji (albo ich braku). Kiedy to naprawdę zrozumiemy i zaczniemy zachowywać się w stosowny sposób, pies stanie się spokojnym, zrównoważonym, grzecznym i szczęśliwym stworzeniem.
  Nie chcę tu nikogo do niczego przekonywać. Wolałabym, żebyśmy wszyscy otworzyli serca i umysły, tak byśmy mogli zrozumieć co się dzieje z psem, dlaczego zachowuje się w taki, a nie inny sposób. O ile zrozumiemy naszego psa, nawiążemy z nim prawdziwą, mądrą więź, wspólne codzienne życie przyniesie i nam i psu pełno radości i przyjemności.

  Data dodania: 31 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antyodor- neutralizuje nieprzyjemne zapachy »

  Biologiczny preparat eliminujący źródła przykrego zapachu moczu.Wystarczy spryskać zanieczyszczone, najlepiej wilgotne jeszcze powierzchnie  np. wykładzinę, dywan, legowisko, kuwetę, kanapę, fotel, ścianę, podłogę i tym podobne i odczekać aż bakterie zrobią swoje i przetrawią urynę na mineralne bezwonne składowe. Podstawą funkcjonowania AntyOdoru są pożyteczne bakterie dlatego nie powinno się w żadnym wypadku mieszać AntyOdoru, ze środkami bakteriobójczymi przykładowo zawierającymi chlor. Środek jest w 100% biodegradowalny, bezpieczny zarówno dla ludzi i dla zwierząt. Nie degraduje i nie zanieczyszcza środowiska naturalnego,po zastosowaniu pozostawia przyjemny zapach. Preparat ma możliwość być niezmiernie praktyczny przy uczeniu szczeniaków lub małych kociaków czystości, gdy szczeniak albo mały kotek jeszcze załatwia się w mieszkania. Oczywiście przydaje się także przy wszelkich "przykrych" wpadkach dorosłych psów lub kotów. Pomocny także dla osób mających problemy z trzymaniem moczu. Jeśli czujesz, że lokal mieszkalny pachnie kocim lub psim moczem, to preparat właśnie dla ciebie. Populacja bakterii wymiera gdy skończy się pożywienie albo powierzchnia na której je użyto wyschnie, dlatego nie należy dezynfekować zanieczyszczonych powierzchni po zastosowaniu AntyOdoru. AntyOdor jest przydatny także przy usuwaniu wielu innych zapachów pochodzenia organicznego.

  Data dodania: 26 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zaklinacz psów pomaga opiekunom psów »

  Wyspecjalizowane porady i terapie dla miłośników i posiadaczy psów, doświadczony behawiorysta pomaga rozwiązywać problemy z psami. Nieważne, czy pupil niszczy, wyje, szczeka, załatwia się w mieszkania czy również jest agrsywny lub lękliwy, wszelkie te zachowania można wyjaśnić i przekształcić. Nie pozwólmy by nieodpowiednie lub niepożądane zachowanie psa się utrwaliło. Nie warto biernie czekać, niepożądane zachowania same z siebie nie zanikają. Behawiorysta bardzo szybko pomoże praktycznie zastosować terapię behawioralną albo inne adekwatne terapie. Wizyty behawiorysty Warszawa i okolice Warszawy, porady zoopsychologa w Internecie, e-mailowe dla chętnych z całego kraju i z zagranicy. Nie warto się męczyć przez jeszcze kilka lub nawet kilkanaście lat z psem, który już teraz ma problemy poważne emocjonalne. Z czasem niepożądane lub uciążliwe zachowanie może stać się poważnym obciążeniem releacji z naszym psem. Pies dziwnie się zachowuje a Ty nie rozumiesz jego zachowania. Na spacerze szczeka na inne psy lub  ciągnie jak lokomotywa z nosem przy ziemi i na dodatek kompletnie nie zwraca na Ciebie uwagi. Pozbądź się niepotrzebnych i uciążliwych problemów, uszczęśliw własnego psa i siebie. Stańcie się zgraną, radosną i pogodną rodziną.
   
   

  Data dodania: 18 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psi hotel »

  Psi hotel dla mieszkańców Warszawy i okolic Warszawy. Mieścimy się w pięknej, zalesionej i spokojnej okolicy. Psy są cały dzień pod opieką doświadczonego zaklinacza psów. W ciągu dnia psy przebywają na wybiegu i bawią się z innymi psami. W ciągu nocy oraz posiłków znajdują się w ogrzewanym i klimatyzowanym drewnianym budynku, każdy pies w indywidualnym boksie, gdzie znajduje się jego posłanie i miski z jedzeniem, wodą oraz zabawki, gryzaki. Dzięki takim warunkom psy mogą wyspać się, nie niepokojone przez inne psy. Psy nie są zamykane w klatkach, boksy są drewniane, co zapewnia im przyjemne, komfortowe warunki, poczucie bezpieczeństwa oraz spokój. Hotel dla psów gości jedynie psy łagodne, nieagresywne wobec innych psów oraz ludzi. W czasie pobytu prowadzimy szkolenia psów. Prowadzimy również w razie potrzeby terapię korygującą niepożądane zachowania. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych psich gości, pobyt u nas mają wspominać z radością i kojarzyć z zabawą i przyjemnością.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zywienie Koni »

  Przedsiębiorstwo Zywienie Koni.pl, zajmuje się dostawą pasz i suplementów dla koni. Produkty dla koni pochodzą od zagranicznych producentów takich jak Chevinal oraz Foran. Multiwitaminy dla koni, to produkty wysokiej jakości. W ofercie sklepu znajdują się także preparaty kosmetyczne dla koni. Żywienie koni, zależy od rasy, temperamentu oraz wielu ważnych czynników osobniczych zwierzęcia. Odpowiedzią na to, jest bardzo bogata propozycja handlowa firmy, zawierająca np.: multiwitaminy dla koni, elektrolity dla koni czy dodatki paszowe. Zapewniamy wysoką jakość produktów, będących w ofercie sklepu. Każdy posiadacz będzie w stanie wyselekcjonować środek stosowny dla swojego zwierzęcia. Wszystkie preparaty, będące w ofercie, mają w swoim składzie zbilansowane składniki odżywcze, które staną się elementem zbilansowanej diety zwierzęcia. Ma to wpływ bezpośrednio na kondycję zdrowotną zwierzęcia i jego piękno. Zywieniekoni.pl gwarantuje możliwość wzięcia udziału w systemie partnerskim. Wymogiem uczestnictwa jest rejestracja w panelu klienta, podczas nowych zakupów w sklepie. Aby znaleźć sklep żywienie koni w internecie, należy wpisać w google następujące wyrażenia: glinka chłodząca dla koni, hodowlana pasza, suplementy dla koni, odżywki dla koni.

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring chiropterologiczny dla farm wiatrowych »

  W nawiązaniu do ostatnio propagowanej ochrony latających ssaków powstała kompetentna działalność zajmująca się analizowaniu reakcji nietoperzy. Dysponując profesjonalnym sprzętem i kompetentnym teamem mają możliwość wykryć nietoperze nawet w najgorszych okolicznościach, tj. : tereny górskie, mokradła, tereny o dużej wilgotności. Ponadto do ich kompetencji zalicza się: wstępna ocena wpływania na ekosystem, inwentaryzacja przyrodnicza jak również nadzór poinwestycyjny. Obserwacje nad nietoperzami działają pozytywnie tym ssakom, a ich celem jest ochrona rasy. Dzięki monitoringowi tych ssaków mamy pewność, że są dobrze chronione.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • zapraszamy do ichtio.pl »

  Ichtio.pl to zoologiczny sklep internetowy. Bardzo dobrze rozbudowana strona pozwala każdemu klientowi bez problemu znaleźć to czego potrzebuje dla swojego zwierzęcia. Z lewej strony ekranu widzimy kilka pól, takich jak pole kategorii, logowania, wyszukiwania, producentów, informacji oraz kontaktu. W polu, Kategorie" mamy 2 rozbudowane działy,, akwarystykę" oraz dział dla, psów". W pierwszym z tych działów są do wyboru różne produkty dla zwierząt akwariowych. Do działu akwarystyki należy aż 14 poddziałów takich jak np. produkty przeciw glonom, filtracja, nawozy dla roślin i itd. Czyli praktycznie wszystko co będzie potrzebne do utrzymania akwarium. W dziale dla psów mamy tylko dwie kategorie, ale za to bardzo rozbudowane. Szampony oraz odżywki są dla każdej rasy psów. Dodatkowo są szampony odpowiednio przystosowane dla psów długowłosych,  dla szczeniąt, dla psów maści jasnej i białej oraz  szampony uniwersalne. Z odżywkami jest podobnie. Producentami sklepu są : Aqua art, Aquael, Boyd Enterprise.., Easy life, Hagen, Hikari, Katrinex, MHK, Naturefood, Seachem, Sera, Tetra, Tropical oraz Zoolek. Jak widać duża ilość producentów gwarantuje jak najlepsze zakupy w ichtio.pl. Na stronie głównej polecane są produkty znajdujące się już w sklepie oraz produkty, które dopiero zostały do niego dostarczone.  Każdy z tych produktów jest w bardzo dobrej cenie i nie bez przyczyny widnieje na stronie startowej. Jednym z polecanych produktów jest, Seachem Purigen", który jest najwyższej jakości syntetycznym absorbentem znacznie przewyższającym inne tego typu produkty na rynku. Cena jego wynosi 56 zł 50 gr za 100 ml. Za dodatkowe 150 ml trzeba dopłacić 37 zł 50 gr a za dodatkowe 400 ml trzeba dopłacić 113 zł 50 gr. Produkt jest warty tej ceny, która i tak nie jest wysoka porównując z ceną z innych sklepów w Polsce. Co do innych produktów. Można powiedzieć, że ceny są przystępne dla klientów. Każdy produkt jest bardzo dobrze opisany. Wszystko można zamówić klikając tylko, dodaj do koszyka". Z prawej strony widzimy kategorie takie jak : koszyk ( w którym znajdują się wszystkie przedmioty czekające na zamówienie), O Nas ( czyli opis sklepu),  Choroby ryb ( formularz/ankieta do wypełnienia ), Ostatnio ( ostatnio kliknięte przez nas przedmioty) oraz Reklama ( reklama innych stron internetowych). W celu skontaktowania się z Ichtio.pl można skorzystać z różnych opcji. Mamy do dyspozycji numer telefonu, adres email,fax oraz numer gadu gadu. Podsumowując strona Ichtio.pl jest bardzo dobrze przygotowana do współpracy z klientem. Szerokie pasmo doskonałej jakości produktów od razu przyciągnie klienta. Każdy kto dokona zakupu na tej stronie będzie na pewno zadowolony i odwiedzi ją ponownie w najbliższym czasie.
   Ichtio.pl to profesjonalny sklep zoologiczny w którym znajdują się produkty przeznaczone dla Twojego pupila. Na stronie internetowej możemy znaleźć dwie kategorie produktów. Pierwszą z nich jest akwarystyka. W niej możemy znaleźć wiele podkategorii takich jak: produkty przeciw glonom, filtracja, lekarstwa i witaminy, nawozy dla roślin, ogrzewanie, podłoża, pokarmy, preparaty i chemia wody, raki kraby i krewetki, rośliny akwariowe, technika CO2, testy akwarystyczne, pielęgnacja i czyszczenie akwarium, akcesoria. Wśród produktów z tej kategorii możemy znaleźć wiele bo aż 20 produktów firmy Aqua Art. Jest to poważana firma powstała na bazie ponad dwudziestopięcioletniego doświadczenia i wiedzy założyciela. Jego prace zyskały uznanie, czego dowodem są nagrody uzyskane w konkursach międzynarodowych takich jak:  II miejsce w konkursie Aquabotanic Contest 2003, IX miejsce w konkursie The International Aquatic Plants Layout Contest 2003, oraz I miejsce w konkursie International Aquascaping Contest 2003. Firma Aqua Art prowadzi działalność w dwóch głównych kierunkach:

  produkcji i dystrybucji produktów dla szeroko rozumianej akwarystyki roślinnej, holenderskiej i naturalistycznej; szczegóły w dziale Produkty
  usług w zakresie projektowania, budowy i serwisowania podwodnych ogrodów w biurach, domach, restauracjach itp.; zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo, projektowanie, wykonywanie i serwis akwariów; szczegóły w dziale Usługi

  W ofercie produktów tej firmy warto zwrócić uwagę na odpowiednio przygotowane gleby dla roślin w Twoim akwarium. Oferowane są różne rodzaje gleb z serii Aqua Substrate. Warto również zwrócić uwagę na lekarstwa i witaminy dla Twoich stworzeń wodnych produkowanych przez firmę Sera. Od ponad 40 lat firma zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie. W sklepie można również zakupić pokarm. Jest on profesjonalnie przygotowany z myślą o tym by nasze stworzenia akwariowe nie ucierpiały. Świetnie promującą się ofertę przygotowała nam firma Naturefood.

  Druga kategoria to psy. Dzieli się ona na trochę mniej kategorii, ale jakże ważnych dla pielęgnacji naszego zwierzaka. Są to szampony i odżywki. Znajdziemy szampony zarówno dla czworonogów krótko- jak i długowłosych w całkiem atrakcyjnych cenach! Chyba każdy stwierdzi, że 25 zł to niewielka kwota w porównaniu z świetnym samopoczuciem naszego kochanego ulubieńca. Zachęcamy również do zakupu odżywki   Botaniqa Love Me Long. Kompleks uzyskany z oleju szafranowego wzmacnia i zabezpiecza włos przed wpływem środowiska i wysoką temperaturą oraz sprawia, iż szata staje się prosta, gładka i pełna blasku. Możemy nabyć ją w okazyjnej cenie za 26 złotych. Bacząc an różnorodność produktów i bardzo dobre opinie firm je produkujących warto zajrzeć na ichtio.pl. Sklep mieści się  w Poznaniu na ul. Sokoła więc zachęcam osoby mieszkające w tym mieście do pofatygowania się w to miejce.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • hodowla cavalier, cavalier king charles spaniel hodowla, szczenięta cavalier, »

  Witamy serdecznie na naszej stronie domowej hodowli psów rasowych - hodowla cavalierCavalier King Charles Spaniel hodowla
  Wyjątkowym wydarzeniem w naszej rodzinie był rok 2006, kiedy zawitała do naszego domu suczka o imieniu Cindy. Ta cudowna istotka oczarowała nas swoim wdziękiem, urodą zaś sposobem bycia. Nie wierzyliśmy, że pies możebny w gruncie rzeczy czuły oraz łatwo kojarzący. Od tego czasu rasa ta stała się naszą wielką pasją. Pierwsze kroki w kynologii stawialiśmy z naszą suczką Cindy, i decyzja o dołączeniu do naszej rodziny jej córeczki było ale wręcz kwestią czasu. Ten czas nastąpił w 2011 roku, obok drugim miocie Cindy nie mogliśmy się oprzeć urokowi Noli. Kochamy obie bezgranicznie dlatego przykładamy dużą wagę do żywienia oraz dodatkowo aż do zdrowia naszych suczek.
  W Narodzenie Pańskie przyszły na świat dwa prześliczne szczenięta cavalier: Suczka i piesek blenheim.
  Cavalier szczeniaki mają książeczkę zdrowia, metrykę ZKwP na podstawie której wyrabia się rodowód, kserokopię protokołu kontroli miotu natomiast rodowodów rodziców, a dodatkowo wyprawkę.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Koty syberyjskie Hodowla Nowa Era*PL »

  Witam serdecznie na stronie domowej hodowli kotów rasowych Nowa Era*PL.Nasze koty są zarejestrowane w Cat Club Feniks – CCF − Stowarzyszeniu Miłośników Kotów − Klubie Przyjaznym Kotom, należącym do Felis Polonia FPL będącej pod patronatem FIFe − Międzynarodowej Federacji Felinologicznej. Należymy również do prestiżowego SIB Cat Club – Klubu Kota Syberyjskiego. Nasza Hodowla specjalizuje się w kotach Syberyjskich Klasycznych w różnychodmianach kolorystycznych i w Syberyjskich Neva Masquerade.Koty są starannie dobierane. Przywiązujemy wagę do tego, żeby zarówno ich wygląd jak i charakter odpowiadały wzorcowi rasy. Prawidłowa selekcja ma na celu uzyskanie w przyszłości potomstwa o jak najlepszej charakterystyce. W naszej hodowli preferujemy duże i silne koty syberyjskie. Wszystkie nasze koty są zdrowe, regularnie szczepione i posiadają aktualne testy na FelV i FIV z wynikiem ujemnym.

  Data dodania: 19 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotka mojego kotka »

  Strona dla wszystkich miłośników kotów, na której możecie bezpłatnie zamieścić zdjęcia posiadanych kotów, oceniać już zamieszczone fotki oraz poszukać partnera/kę dla swojego pupila do reprodukcji – słowem idealne miejsce dla każdego kociarza. Czy masz już swojego pupila? Jeśli nie, zaproś go jak najszybciej pod swój dach. Nieistotnym jest, czy będzie miał szlachetne urodzenie, czy też będzie to popularny „dachowiec”. Futrzany przyjaciel umili ci czas, wymruczy przyszłość, uspokoi skołatane nerwy, przewidzi niebezpieczeństwo, a przede wszystkim osłodzi samotność. Strona dla tych, którzy mają lub mieć będą kota i chętnie podzielą się ciekawymi zdjęciami lub filmikami wykonanymi mu w codziennych i niecodziennych sytuacjach.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta i rośliny

Zwierzęta i rośliny - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: